ניסתר

 מוסתר תחת כל סוגי הריצוף.לחלום בגדול

לישון, לחלום ולהנות.


נעימות

חדרי מגורים חמים ונעימים.

פתרון חימום אמיתי
שפה

English     עברית

זה לא הדמיון שלך, זה Ondolia.

החימום תת רצפתי המשתלם ביותר בעולם!

חסכוני ביותר רק 60-40w למטר צריכת ממוצעת לשעה!!!

משווק בלעדי בישראל על ידי אל. אר. פי. יצוא בע״מ

logo lrp

Ondolia הוא מקור חום שניתן להשתמש ביישומים כמעט בלתי מוגבלים. אין אבק, אין תנור, אין צינורות או צנרת, Ondolia הוא לגמרי שקט ואלרגן חופשי.

טכנולוגיה מוכחת! תתארו לעצמכם חימום בית, בניין משרדים או מחסן בצורה נקיה, באופן שווה וביעילות, ללא צינורות או אבק. תארו לעצמכם גידול עגבניות בחוץ בחודש ינואר, או להאריך את עונת גידול, סויה בחודשיים.התאמה אישית , נקי, יעיל ובריא

Ondolia הותקן בלמעלה מ 10,000 בתים בקוריאה, סין ואירופה. מדינות אחרות כוללות טייוואן, טורקיה, סוריה, ירדן, רוסיה, בחריין, אוקראינה, ארצות הברית וישראל. Ondolia נמצא בשימוש ביישומים תעשייתיים רבים ובם: בניינים מגורים, מסעדות, בנייני משרדים, מחסנים, בתי חולים, בתי ספר, חממות, חוות, מכלאות, כנסיות, מסגדים, וסאונות. החורף הזה, Ondolia יהיה שותף עם ממשלת סיביריה (רוסיה) נבחן במסלול בשדה תעופה מקומית.

מהיר, נקי, אפילו בחום עבור יישומים ללא גבולות אם אתה יכול לדמיין את שימוש לOndolia , אנחנו יכולים לעזור לך לייצר אותו ולהציע אותו ללקוחות שלך.

Ondolia סרט מתחת עץ, אבן או רצפות שטיחים בכל בית יחמם את בית לחלוטין. תרמוסטטים נפרדים לכל חדר יאפשר לך שליטה על החום בחדרים שאינם בשימוש . Ondolia סרט מתחת או מעל רצפות בטון יחמם מחסן , מוסך , בחניה , שביל או בעלי חיים באופן שווה ,ולהקרין חום עד שלושה מטרים מעלפני השטח. Ondolia סרט על גגות מונע קרח ושלג נזק בצורה יעילה ואנרגיה ביעילות. Ondolia סרט ארוג לתוך מושבים אוטומטי או סירה ותחת שטיח יכול לשמור על רכב או סירה מחוממת ביעילות.